Fc Baltai

Naujienos

2017-09-23

RIMTŲ NUOSTOLIŲ RUNGTYNĖS

Rugsėjo 22-ąją dalis "Baltų" klubo narių neturėjo galimybės Baltų vienybės dieną tradiciškai švęsti deginant vienybės laužus ant kalvų. "Kaišiadorys-Baltai" Vilniuje žaidė SFL Ergo A diviziono rungtynes su "Advoco-A komanda". Deja, susitikimas su turnyrinės lentelės kaimynais klostėsi kaip reta nesėkmingai...
6 minutę kaišiadoriškiai praktiškai patys "parsigabeno" įvartį į savo vartus, kai baudos aikštelėje neapdairiai perlaikė kamuolį. 24 minutę varžovai rezultatą padvigubino po dvigubos mūsų vartininko ir gynėjų klaidos, kai pirmasis apmaudžiai kamuolio nesugavo, o ekipos draugai jo "nepasaugojo" - 0:2.
Nors Kaišiadorių futbolininkai kamuolį valdė ir atakas kūrė gal net dažniau nei vilniečiai, aikštės šeimininkai solidžiai gynėsi ir be didelių pastangų pelnė ir trečiąjį įvartį - po kampinio smūgio varžovas prie vartų buvo paliktas visiškai be priežiūros.
Antrame kėlinyje "Kaišiadorys-Baltai" bandė gelbėtis. Deja, perkonstruotas žaidimas klostėsi sunkiai. Retkarčiais susikurtos progos buvo iššvaistytos netaikliais smūgiais. Kartais tiesiog pritrūkdavo sėkmės. Tuo tarpu varžovai pelnė dar vieną įvartį po smūgio galva - 0:4.
O apmaudžiausia turbūt tai, kad iš rankų visiškai išslydusiose rungtynėse du žaidėjai patyrė rimtas traumas...