Fc Baltai

Naujienos

2017-10-07

KOVA DĖL MEDALIŲ TĘSIASI

SFL Ergo A diviziono 19 ture "Kaišiadorys-Baltai" susitiko su pirmenybėse pirmaujančia Elektrėnų "Versme". Žaista Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione.
Rungtynės prasidėjo kaip reta rezultatyviai. Pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkais buvę elektrėniškiai. Tačiau po kelių minučių Gvidas Juška buvo gudresnis ir vikresnis už varžovų gynėjus - 1:1. Komandos apsukų nemažino ir dar neįpusėjus pirmam kėliniui "Kaišiadorys-Baltai" pirmavo rezultatu 3:2. G.Juška tiesiog žibėjo ir per dvidešimt minučių sugebėjo pelnyti "hetriką" - tris įvarčius.
Iki pertraukos buvo pelnyti dar du įvarčiai - 4:3. "Kaišiadorys-Baltai" gretose pasižymėjo Saulius Venskus, laiku suskubęs į baudos aikštelę ir neatremiamu smūgiu pasiuntęs kamuolį į tinklą.
Antrajame kėlinyje "Versmė" žūtbūt stengėsi persverti rezultatą ir užsitikrinti A diviziono čempionų titulą. Tačiau kaišiadoriškiai ne tik patikimai gynėsi, bet ir pavojingai kontratakavo. Deja, likus žaisti 16 minučių, praleidome apmaudų įvartį. Rungtynės baigėsi lygiosiomis - 4:4. Iškovotas taškas Kaišiadorių komandai leidžia išlikti antroje turnyrinės lentelės vietoje.