Naujienos

2017-10-15

U-12 KOMANDOS SEZONO FINIŠAS

Spalio 13-ąją Kaišiadoryse, Žiežmariuose bei apylinkėse ir vėl lijo. Apie dvi savaites rudens darganos nedavė ramybės. Todėl ir stadionai virto purvo laukais...
Taigi, paskutinio turo rungtynes 2006 m.g. vaikų komanda žaidė išties sudėtingomis sąlygomis. Į svečius pas ŠSPC-"Baltai" ekipą į Žiežmarius atvyko FK Garliava-SM ir Kauno VJFM "Ąžuolas". Intrigos šio turo rungtynėse buvo mažai. Tik pirmasis kėlinys tarp Kaišiadorių ir Garliavos komandų baigėsi lygiosiomis 0:0. Garliaviškiai dėl to kaip reikiant nerimavo - tik pergalė juos galėjo išvesti į stipriausiųjų Lietuvos bendraamžių komandų aštuonetuką. Po pertraukos kaišiadoriškiai klydo dažniau ir patyrė skaudų pralaimėjimą - 0:5.
Antrose rungtynėse lyg ant sparnų žaidę Garliavos futbolininkai 12:0 sutriuškino "Ąžuolą" ir pasiekė išsvajotą tikslą - kartu su Marijampolės komanda iš Pietų regiono pateko į finalines varžybas.
Trečiajame dienos susitikime Kaišiadorių ŠSPC-"Baltai" norėjo iškovoti pergalę. Ir šis noras išsipildė. Tačiau kur kas lengviau nei buvo galima tikėtis. Mūsiškiai varžovus nokautavo tuo pačiu rezultatu - 12:0.
2017 metų Lietuvos vaikų U-12 (2006 m. gim.) 9x9 futbolo čempionato Pietų regiono varžybose dalyvavo 11 komandų. Taigi, kaišiadoriškiai sužaidė 20 rungtynių. Iškovojo 25 taškus. Užimta 6 vieta.