Fc Baltai

Naujienos

2017-10-22

U-14 KOMANDA NUGALĖJO LYDERIUS

U-14 II lygos Rytų regiono pirmenybių paskutiniame ture Kaišiadorių ŠSPC-"Baltai" savo aikštėje Žiežmariuose susitiko su nugalėtojų vardą užsitikrinusiais Panevėžio FA-FK "Panevėžys" futbolininkais.
Prieš rungtynes buvo sunku tikėtis teigiamo rezultato. Panevėžiečiai prieš tai neturėdavo vargo ne tik su kaišiadoriškiais, bet ir su daugeliu kitų komandų. Tačiau mūsiškiai į sezono uždarymo rungtynes susirinko ne tik gausiai, bet ir kovingai nusiteikę. Todėl aikštėje pamatėme puikų reginį...
Pirmajame kėlinyje svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį ir sukūrė kiek daugiau pavojingų atakų nei aikštės šeimininkai. Vis dėlto taiklių smūgių iki pertraukos neišvydome - 0:0.
Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviais favoritų veiksmais - panevėžiečiai galvojo tik apie pergalę. Tačiau kaišiadoriškiai taip pat siekė iškovoti tris taškus, kurie būtų leidę pakilti į 6 vietą turnyrinėje lentelėje. Svarbūs įvykiai ėmė sekti vienas kitą...
Gražų ir svarbų įvartį pelnė ŠSPC-"Baltai" - 1:0. Vėliau Panevėžio futbolininkai rezultatą išlygino. Paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai atrėmė mūsų vartininkas Kristupas Džekčioras. Kėlinio viduryje kaišiadoriškiai persvėrė rezultatą savo naudai - 2:1. Panevėžio žaidėjai puolė siekti bent jau lygiųjų, bet Kaišiadorių futbolininkai greitoje kontratakoje pelnė trečiąjį įvartį - 3:1!
Sveikiname komandą su gražiu žaidimu, pademonstruotu tvirtu charakteriu, valia ir "uždirbta" pergale!