Fc Baltai

Naujienos

2017-10-30

PRALAIMĖTAS PURVO MŪŠIS

SFL Ergo A diviziono priešpaskutinio turo rungtynėse "Kaišiadorys-Baltai" Žiežmarių stadione susitiko su "Nemenčine". Abi komandos kovojo dėl pergalės ir trijų svarbių taškų. Tiesa, tikslai buvo skirtingi - kaišiadoriškiams pergalė būtų leidusi įsitaisyti antroje turnyrinės lentelės vietoje, o svečiai tiesiog galėtų jaustis saugiai, kad kitos komandos jų neaplenks ir neteks iškristi iš lygos...
Prie šių intrigų savo vaidmenį suvaidino ir pati futbolo aikštė, kuri jau po keliolikos minučių virto didžiuliu purvynu. Kur kas geriau joje su užduotimis tvarkytis sekėsi "Nemenčinės" žaidėjams. Netikėtai dideliu skirtumu 0:4 pergalę išsivežė svečiai.
Rungtynės nevyko "į vienus vartus", kaip kad būtų galima pagalvoti vien pasižiūrėjus į rezultatą. Tačiau varžovai buvo tikslesni, kovingesni. Kartais mūsiškiams tiesiog pritrūkdavo sėkmės.
Pirmenybėse liko sužaisti paskutines rungtynes. Lemiamas. Šįkart namų stadionu kaišiadoriškiams bus dirbtinės dangos futbolo aikštė Jonavoje. Žaisime su Vilniaus "Imperialu". Kovosime tik dėl pergalės, kuri leistų finišuoti prizininkų trejete.