Fc Baltai

Naujienos

2017-11-05

PIRMENYBĖS UŽBAIGTOS TRIUŠKINANČIA PERGALE

2017 metų SFL Ergo A diviziono paskutines rungtynes "Kaišiadorys-Baltai" žaidė Jonavos dirbtinės dangos futbolo aikštėje. Namų susitikimą teko iškelti, nes stadionas Žiežmariuose dėl gausaus lietaus ir anksčiau vykusių varžybų kuriam laikui virto purvynu.
Taigi, šeimininkavome Jonavos stadione... O rungtynės buvo itin svarbios. Tik pergalė garantavo mūsiškiams prizinę vietą.
Susitikimą su Vilniaus "Imperialu" kaišiadoriškiai pradėjo galingai. Jau pirmąją minutę greitasis Aivaras Klinkevičius paliko varžovus už nugarų ir išvedė komandą į priekį. Prireikė vos dviejų minučių, ir Aivaras pasižymėjo antrąsyk - 2:0!
8 minutę taiklus buvo kitas "Kaišiadorys-Baltai" ekipos puolimo lyderis Gvidas Juška - 3:0. Mūsiškiai žaidė lengvai, užtikrintai, bet kartu ir atsakingai. Todėl "Imperialo" triuškinimas tęsėsi. 19 minutę varžovų baudos aikštelėje vikriai sužaidė ir įvarčiu pasižymėjo Ignas Špakauskas - 4:0. 25 minutę puikiu tolimu smūgiu vartininką nuginklavo Eligijus Lipskis - 6:0. 34 min. A.Klinkevičius pelnė trečiąjį savo įvartį ir tokiu būdu tapo rezultatyviausiu SFL Ergo A diviziono futbolininku - 7:0!
Po pertraukos "Imperialo" vartininko laukė dar vienas šaltas dušas - Gvidas Juška pastebėjo, kad vartų sargas toli "išėjęs" ir jau pirmuoju smūgiu iš aikštės vidurio įmušė įvartį - 8:0. 52 min. smūgiu galva įvartį pelnė Mindaugas Žigutis - 9:0.
54 min. ir 63 min. pasižymėjo A.Klinkevičius ir "Kaišiadorys-Baltai" pasiekė dviženklį įvarčių skaičių - 11:0.
66 min. savo šansą išnaudojo ir jaunasis Jokūbas Petkevičius - 12:0. Pergalingą kaišiadoriškių pasirodymą užbaigė A.Klinkevičius - šįkart įvartis krito, kai Aivaras ryžtingai ir apdairiai įlindo tarp varžovų vartininko ir gynėjo bei smūgiu galva pasiuntė kamuolį į tinklą - 13:0!
Reikėtų atkreipti dėmesį ir į gynėjų bei vartininko Egidijaus Žagaro žaidimą. Jie rungtyniavo patikimai, susikaupę ir savus vartus išsaugojo "sausus".
Įvarčiai: A.Klinkevičius - 6, G.Juška - 3, M.Žigutis - 1, I.Špakauskas - 1, E.Lipskis - 1, J.Petkevičius - 1.