Fc Baltai

Naujienos

2017-11-16

KOKIOS STADIONO DANGOS NORĖTŲ FCBALTAI.LT LANKYTOJAI?

Kaip kaišiadoriečiai puikiai žino, miesto centriniame stadione vyksta darbai. Jų pradžios sportininkai laukė, ko gero, jau ne vieną dešimtmetį... Pagaliau prasidėjo realūs veiksmai.
Tikimės, kad darbai vyks sklandžiai. Norime, kad lėšos būtų skirtos ne tik pirmam renovacijos etapui, bet ir antram. Jeigu pavyks dirbti be didelių trukdžių, už kelerių metų Kaišiadorių futbolininkai ir kitų sporto šakų atstovai treniruosis, varžysis neatpažįstamai pasikeitusiame stadione.
Darbams prasidėjus, fcbaltai.lt klausė savo lankytojų - kokios centrinio Kaišiadorių stadiono dangos norėtumėte po renovacijos? Buvo galima pasirinkti vieną iš trijų atsakymo variantų: "Dirbtinės žolės", "Natūralios žolės" ir "Sunku pasakyti/nežinau". Sulaukėme 129 atsakymų. Kaišiadoriškiai šiuo klausimu pasidalino į dvi lygias dalis. "Dirbtinės žolės" ir "Natūralios žolės" atsakymo variantai surinko po 60 balsų, o "Sunku pasakyti/nežinau" atsakė 9 lankytojai.
Tokį nuomonių pasidalinimą galima suprasti. Iš vienos pusės - žaisti ant tikros žolės yra kur kas maloniau, net sveikiau. Gražią dieną ji ir atrodo estetiškiau. Tačiau dirbtinė žolė turi savų privalumų - ant jos galima sportuoti daug ilgiau (ypač svarbu - kovo, spalio, lapkričio mėnesiai, kuomet natūralios žolės aikštės būna pažliugusios, ištryptos), galimos žymiai didesnės kasdieninės apkrovos, žaisti įmanoma net ir po smarkių liūčių.