Fc Baltai

Naujienos

2017-12-11

SAVAITĖS VARŽYBŲ APŽVALGA

Įvairios mūsų futbolininkų komandos dalyvauja pirmenybėse, čempionatuose. Apžvelgiame vienos savaitės įvykius.
2009 m. gim. berniukų komandos (pirmoji ir antroji) startavo 2009 m. g. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 čempionate. Pradžia buvo sėkminga. Kėdainiuose pasiektos dvi pergalės. I-oji ekipa laimėjo rezultatu 12:1, o II-oji taip pat iškovojo svarbią pergalę - 5:1.
Jau kitą dieną mažiausiųjų futbolininkų komandos žaidė Kaišiadoryse. I-oji komanda su Jonavos atstovais sužaidė taikiai - 3:3. Tuo tarpu II-oji komanda pateikė malonią staigmeną ir nugalėjo - 3:1.
Aktyviu žaidimu Lietuvos čempionate startavo ir 2007 m. gim. berniukai. Deja, atakos įvarčiais niekaip nenorėjo virsti ir teko pripažinti Garliavos futbolininkų pranašumą - 1:5.
Tikra puošmena tapo 2006 m. gim. rungtynės. Daugiausiai vilčių teikianti mūsiškių komanda susitiko su itin pajėgiu varžovu - Garliavos bendraamžiais, kurie lauko futbole 9x9 užtikrintai pateko tarp 8 stipriausių šalies komandų. Pradžia kaišiadoriškiams buvo sunki - 0:2. Tačiau vėliau mūsiškiai puikiai vykdė trenerio nurodymus ir skirtumą panaikino. Iki pat finalinio teisėjo švilpuko vyko atkakli, greita, graži kova - 4:4.
Penktadienį savo rungtynes Futsalo I-oje lygoje sužaidė "Kaišiadorys-Baltai" vyrų komanda. Deja, šįkart mūsiškiams nesisekė. Pritrūko ir tikslumo, atidumo. Vilniaus "Spartakui" nusileista 5:8.
Sekmadienį varžybų savaitę užbaigė vyrų komandos išvyka į Kauną, kur futbolo manieže 7x7 žaista su "Unified KSOK" komanda. Kaišiadoriškiai buvo gerokai pranašesni už varžovus ir laimėjo rezultatu 12:3.