Naujienos

2017-12-21

PERMAININGOSE RUNGTYNĖSE - DĖSNINGOS LYGIOSIOS?

Futsalo I lygos šeštame ture "Kaišiadorys-Baltai" namuose susitiko su Vilniaus "LEU-Šviesa" komanda.
Abi ekipos buvo nusiteikusios ryžtingai. Norėjosi sėkmingai pabaigti 2017 metus. Tad ir rungtynės pasitaikė kaip reta atkaklios, permainingos.
Pirmieji pasižymėjo vilniečiai. Vėliau Gvidas Juška rezultatą išlygino, o Aivaras Klinkevičius persvėrė - 2:1. Taip baigėsi pirmasis kėlinys.
Antrojo kėlinio pradžioje taiklus buvo Mindaugas Žigutis - 3:1. Atrodė, kad kaišiadoriškiai artėja link pergalės. Deja, sekė itin prasta atkarpa. Jos metu "LEU-Šviesa" žaidė lyg ant sparnų ir pelnė net keturis įvarčius be atsako - 3:5.
Vis dėlto "Kaišiadorys-Baltai" po minutės pertraukėlės rado savyje jėgų. Gražių, išbaigtų atakų metu mūsiškiai ne kartą realiai grąsino svečių vartams. Po Aurimo Pukevičiaus ir Aivaro Klinkevičiaus įvarčių rezultatas ir vėl tapo lygus - 5:5.
Nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui, atrodo, rezultatu nesidžiaugė nė viena iš komandų. Futbolininkai siekė pergalės. Tačiau lygiosios, ko gero, buvo dėsningiausias susitikimo rezultatas...