Fc Baltai

Naujienos

2018-01-09

GRAŽIAI LAIMĖJO AŠTUONMEČIAI

Tęsiasi Lietuvos vaikų 5x5 futbolo čempionatas salėse. 2009 m.g. amžiaus grupėje į Kaišiadoris atvyko bendraamžiai iš Kėdainių.
Iš pradžių kėdainiškiai varžėsi su "ŠSPC-Baltai" pirmąja komanda. Susitikimas prasidėjo energingai. Svečiai mėgino kaišiadoriškius sugluminti keisdamiesi vietomis pradedant atakas. Tačiau šeimininkai greitai adaptavosi prie tokio iššūkio ir pamažu perėmė vadžias į savo rankas. Perdavinėdami kamuolį "ŠSPC-Baltai" buvo greitesni ir tikslesni. Gindamiesi darė mažiau klaidų. Todėl pasiekta graži pergalė rezultatu 10:2.
Tuomet į aikštelę žengė ir antroji Kaišiadorių komanda. Iki antrojo kėlinio vidurio vyko lygus žaidimas. Tai atspindėjo ir rezultatas - 1:1. Vis dėlto rungtynių pabaigoje kaišiadoriškiai pagaliau "suderino savo taikiklius" ir smūgiai, iki tol dažniausiai skriedavę pro šalį arba tiesiai į vartininką, pasiekė vartus. Laimėta 4:1.
Čempionate iš viso dalyvauja net penkios "ŠSPC-Baltai" komandos. Geriausiai sekasi 2006 m.g. ekipai, kuri iškovojo tris pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Kiekvieną savaitę mūsų komandų laukia dar keletas rungtynių.

 

Nuotraukos - Astos Sabonytės.