Fc Baltai

Naujienos

2018-01-18

VRFS TAURĖS VARŽYBOSE PASITRAUKĖME KETVIRTFINALYJE

VRFS Taurės ketvirtfinalyje "Kaišiadorys-Baltai" susitiko su Vilniaus "Spartaku". Pirmosiose rungtynėse buvo pralaimėta minimaliu skirtumu - 2:3.
Antrąjį susitikimą abi komandos pradėjo atsargiai. Kiek aktyvesni buvo kaišiadoriškiai. Vertė aplinkybės - norint patekti į pusfinalį, reikėjo pergalės. 18 minutę puikiai sužaidė Mindaugas Žigutis. Įtikinamai parodęs, kad smūgiuos dešine koja, Mindaugas vikriai pasispyrė kamuolį arčiau vartų ir kaire koja smūgiavo taikliai - 1:0. Tokio pranašumu mūsiškiams būtų pakakę. Deja, paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis apmaudžiai praleidome įvartį - 1:1.
Antrajame kėlinyje "Kaišiadorys-Baltai" surengė nemažai pavojingų atakų. Kelis kartus protingai į atakas pasijungusio vartininko Egidijaus Žagaro smūgiai vos nevirto įvarčiais. Deja, itin patyrę ir šaltakraujiški "Spartako" žaidėjai sudėtingais momentais apsigynė ir galiausiai surado spragų kaišiadoriškių gynyboje. Varžovų rezultatyviausias žaidėjas D.Raksa buvo taiklus dukart - 1:3.
Taigi, LFF Taurėje iš tolimesnių kovų eliminavę "Spartaką", VRFS Taurėje "Kaišiadorys-Baltai" turėjo pripažinti to paties varžovo pranašumą.