Fc Baltai

Naujienos

2018-01-28

ĮVARČIŲ LIETUS VILNIUJE

Lietuvos Futsal I lygos pirmenybių antrąjį ratą "Kaišiadorys-Baltai" pradėjo rungtynėmis Vilniuje prieš "Setaltą-Žibintą".
Iki pirmojo kėlinio vidurio vyko apylygė kova - 2:2. Tuomet 12 minučių atkarpą kaišiadoriškiai sužaidė tiesiog nuostabiai - įmušė net septynis įvarčius be atsako - 9:2. Galbūt toks svečių pasirodymas įkvėpė ir šeimininkus, kurie per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes įmušė triskart - 9:5.
Po pertraukos "Kaišiadorys-Baltai" žaidė kiek atsargiau, apdairiau ir tokių didelių svyravimų jau nebebuvo. Iškovota užtikrinta pergalė rezultatu 14:6. Įvarčiai: A.Klinkevičius - 4, G.Juška - 3, M.Žigutis, L.Tatarūnas, S.Jankauskas - po 2, I.Špakauskas - 1.
Šiame susitikime kaišiadoriškiai išmėgino antrąją aprangą - raudonos, juodos spalvų marškinėlius su baltais numeriais.
Dabar "Kaišiadorys-Baltai" turi 19 iškovotų taškų, užima 4-ąją vietą, nuo pirmosios atsilikdami dviem, penktąją vietą lenkdami taip pat dviem taškais.