Fc Baltai

Naujienos

2018-02-16

TRILERIS SU "SPARTAKU"

Vasario 16-ąją "Kaišiadorys-Baltai" ne tik šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, bet ir žaidė svarbias rungtynes Vilniuje.
Vidurnaktį grįžę iš pergalingos išvykos iš Šiaulių, kaišiadoriškiai jau kitą dieną rungtyniavo sostinėje. Futsal I lygos pirmenybių 13-ojo turo rungtynėse mūsiškiai susitiko su "Spartaku".
Pusę pirmojo kėlinio kaišiadoriškiai žaidė puikiai. Patikimai gynėsi ir pakankamai įvairiapusiškai ir rezultatyviai atakavo - pirmauta 3:0. Deja, dar iki pertraukos šeimininkai išnaudojo savo kozirius - protingą kombinacinį žaidimą su šauniai "diriguojančiu" ir bene dažniausiai į vartus smūgiuojančiu vartininku. Persvara sumenko iki minimumo - 3:2.
Antrajame kėlinyje ėmė jaustis nuovargis. "Uždengti zonas" kaišiadoriškiai ne visada spėdavo, o kelias šimtaprocentes progas tiesiog paleido vėjais... Tuo tarpu patyrę "Spartako" žaidėjai klaidų neatleido ir išsiveržė į priekį. Likus žaisti 5 minutes, varžovai pirmavo rezultatu 5:4.
Tačiau tuomet "Kaišiadorys-Baltai" komanda rado savyje jėgų ir iš paskutiniųjų "kabinosi į taškus". Paskutinėmis sekundėmis Igno Špakausko pelnytas pergalingas įvartis vertė sau įžnybti ir patikrinti ar nemiegi - susitikimo scenarijus keitėsi išties dažnai ir dramatiškai.
Kaišiadorių ekipa laimėjo 6:5, o "Spartako" futbolininkus belieka užjausti dėl tokios "skausmingos" jiems rungtynių pabaigos.
Po šios pergalės "Kaišiadorys-Baltai" pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, kelios varžovų komandos atsilieka beveik minimaliai ir kiekvienos rungtynės dabar yra aukso vertės.