Fc Baltai

Naujienos

2018-02-22

ĮVEIKĘ "VILNIAUS KOLEGIJĄ", TOLIAU PIRMAUJAME

"Kaišiadorys-Baltai" po užsitęsusios pergalių serijos prasibrovė iki pirmojo laiptelio Futsal I lygoje. Tačiau konkurentų, kvėpuojančių mūsiškiams į nugaras, netrūksta. Viena tokių ekipų, rezultatyvioji "Vilniaus kolegija", 14 ture atvyko į Kaišiadoris.
Susitikimo pradžia buvo atsargi. Visgi 6 minutę vilniečiai rado spragą mūsiškių gynyboje - 0:1. "Kaišiadorys-Baltai" kaip reikiant sukruto kėlinio viduryje, kai greitas atakas taikliais smūgiais užbaigė Aivaras Grabliauskas ir Tautvydas Valkavičius - 2:1.
Deja, itin nesėkmingai mūsiškiams susiklostė dvi minutės iki pertraukos... Laiku nesuskubę į gynybą, kaišiadoriškiai ilsėtis išėjo atsilikdami nuo varžovų - 2:3.
Antrajam kėliniui "Kaišiadorys-Baltai" nusiteikė tinkamai. Prie savų vartų susikaupimas buvo maksimalus. Na, o atakuojant netrūko kūrybingumo. Jau 34 minutę Gvidas Juška rezultatą išlygino - 3:3. Ir antrojo kėlinio vidurį kaišiadoriškiai sužaidė puikiai. Luko Tatarūno ir Gvido Juškos įvarčiai išvedė raudonai baltus į priekį - 5:3.
54 minutę visus klausimus išsprendė užtikrintai rungtyniavęs Mindaugas Žigutis - 6:3. Per likusį laiką kaišiadoriškiai žaidė laisviau ir kartkartėmis pademonstruodavo žiūrovams išties patinkančių techniškų veiksmų, akiai patrauklių atakų.
Po šios pergalės "Kaišiadorys-Baltai" surinko 31 tašką ir toliau pirmauja Futsal I lygoje. Liko 4 turai.