Fc Baltai

Naujienos

2018-03-08

10-OJI PERGALĖ IŠ EILĖS GARANTAVO PIRMĄJĄ VIETĄ

Kovo 7-osios vakare Kaišiadorių TVM sporto salėje vyko ypatingos futbolo rungtynės. "Kaišiadorys-Baltai" susitiko su Naujosios Vilnios "Granitu". Pergalė kaišiadoriškiams garantavo Lietuvos Futsal I lygos pirmenybių aukso medalius...
"Kaišiadorys-Baltai" ilgai ir kantriai siekė aukščiausios vietos, todėl susitikime su "Granitu" visų pirma reikėjo atidumo, koncentracijos. Kaišiadoriškiai žaidė susikaupę ir savo galimybės neketino paleisti vėjais.
6 minutę rezultatyviausias komandos žaidėjas Gvidas Juška išvedė šeimininkus į priekį - 1:0. Kai 19 min. Gvidas pelnė antrąjį įvartį, šiek tiek lengviau atsikvėpė ne tik žaidėjai, bet ir žiūrovai - 2:0.
Tačiau apie atsipalaidavimą nebuvo nė kalbos. Visą pirmąjį kėlinį "Kaišiadorys-Baltai" žaidė pagirtinai.  22 min. pasižymėjo Aivaras Grabliauskas, 24 min. taiklus buvo Lukas Tatarūnas, o nuotaiką prieš pat pertrauką 29 min. dar labiau pakėlė Eligijus Lipskis - 5:0.
Didžioji darbo dalis buvo padaryta. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo lygus. "Kaišiadorys-Baltai" iškovojo čempionišką pergalę - 8:3. 10-oji iš eilės pergalė Futsal I lygos pirmenybėse leido užsitikrinti nugalėtojų vardą!
Po finalinio teisėjo švilpuko kaišiadoriečiai puolė džiaugtis ilgai lauktu laimėjimu. Emocijas paryškino ir karštas žiūrovų palaikymas! Po pergalės komandą pasveikino Kaišiadorių Švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Dainius Tamulevičius.
Futsal I lygos pirmoji vieta - didžiausias pasiekimas vienuoliktus metus skaičiuojančiam Futbolo Centrui "Baltai". ŠSPC (anksčiau - KKSC) ir Kaišiadorių rajono futbolo istorijoje - vienas reikšmingiausių taip pat.