Fc Baltai

Naujienos

2018-03-16

LFF FUTSAL TAURĖS PUSFINALYJE - ISTORINĖ PERGALĖ

Kovo 15-oji nuo šiol gali būti vadinama sėkmingiausia Kaišiadorių rajono futbolo diena. Būtent šią dieną "Kaišiadorys-Baltai" LFF Futsal taurės pusfinalyje nugalėjo Radviliškio ŠSPC komandą ir pateko į finalą. Tai - didžiausias mūsų krašto futbolo pasiekimas.
Kaišiadoriškiai tokiam svarbiam susitikimui ruošėsi atsakingai. Aukojo antraeiles rungtynes, kruopščiai gydė traumas, derino dienotvarkes ir darbus taip, kad žaisti galėtų stipriausios įmanomos sudėties.
Radviliškiečiai, žinoma, elgėsi taip pat. Tad nuo pirmųjų minučių užvirė įtempta, atsargi, bet dinamiška kova. Aikštelės šeimininkai rėmėsi stipriais tolimais smūgiais ir greitais gynėjų pasijungimais į atakas. Kaišiadoriškiai ieškojo spragų varžovų gynyboje ir būdų prasmukti arčiau vartų. Ir vieniems, ir kitiems geriau sekėsi apsiginti nei užpulti. Tad pirmasis kėlinys pasibaigė dėsningomis nulinėmis lygiosiomis.
Antrajame kėlinyje gausiai susirinkusių žiūrovų palaikoma Radviliškio ekipa stengėsi žaisti dar greičiau, agresyviau. Tačiau "Kaišiadorys-Baltai" vis dažniau rasdavo galimybių pavojingoms atakoms. Puikiausią progą susikūrė Gvidas Juška, kuomet jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į vieną virpstą, į antrą virstą ir vis dėlto vartų linijos nekirto...
Radviliškio komanda į priekį išsiveržė po puikaus tolimo smūgio. Tačiau vos spėjo nurimti žiūrovų ovacijos, kai "Kaišiadorys-Baltai" atsakė išlyginamuoju įvarčiu ir plojimais prapliupo jau mūsiškius palaikyti atvykę sirgaliai. Greitos atakos metu pasižymėjo Saulius Jankauskas - 1:1.
Raudonai balti "griebė jautį už ragų" ir pasinaudojo emociniu pakilimu - Egidijus Brazinskas neužilgo smūgiavo neatremiamai - 2:1! Kaišiadoriškiai išsiveržė į priekį. Paskutines penkias minutes Radviliškio komanda rizikavo. Vartininką pakeitė aikštės žaidėjas. Tokiu būdu pavojingų progų susikūrė abi komandos.
Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo istorinę Kaišiadorių futbolo pergalę. "Kaišiadorys-Baltai" rezultatu 2:1 nugalėjo Radviliškio ŠSPC komandą ir pateko į LFF Futsal taurės finalą. Jame kovo 31-ąją dieną mūsiškiai Kėdainių arenoje susitiks su Kauno "Vyčio" klubu.