Fc Baltai

Naujienos

2016-04-21

PERMAININGOS KOVOS UTENOJE

Antrajame ture 2005 m.g. berniukų komanda viešėjo Utenoje. Atkakliose rungtynėse kaišiadoriškiai rimtai priešinosi pajėgiai Pasvalio komandai. Pirmame kėlinyje nusileista minimaliai - 1:2. Antroje susitikimo pusėje rezultatyvumas jau buvo didesnis. Kaišiadoriškiai pralaimėjo rezultatu 3:6. Du įvarčius mūsiškių gretose pelnė Arminas Šumskis, vieną - Pijus Roslekas.
Antrose rungtynėse taip pat reikėjo sukaupti visas jėgas, sutelkti dėmesį. Kiekvienas momentas buvo svarbus, kiekviena klaida galėjo būti lemiama. Pirmą kėlinį prieš Utenos komandą Kaišiadorys laimėjo 2:1. Antrame kėlinyje mūsiškiai taip pat žaidė pagirtinai ir iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3:2. Po įvartį įmušė Domantas Arlauskas, Pijus Roslekas ir Arminas Šumskis.