Fc Baltai

Naujienos

2018-06-11

ATKAKLIOS RUNGTYNĖS SAUSROS METU

"Kaišiadorys-Baltai" komanda sunkokai "įsivažiuoja" III lygos pirmenybėse. Po 7 sužaistų rungtynių mūsiškių sąskaitoje buvo 6 taškai. Aštuntojo turo susitikime Žiežmariuose kaišiadoriškiai priėmė svečius iš Naujosios Vilnios - "Granito" futbolininkus. Pastarieji turėjo 10 taškų.
Šiuo metu Lietuvoje lietaus ne mažiau nei ūkininkai laukia ir futbolininkai. Natūralios dangos aikštės yra stipriai perdžiūvusios, žolė neauga. Gaila didelio darbo Žiežmarių stadione, kurį atliko ŠSPC darbuotojai, treneriai, žaidėjai. Aikštės volavimas situaciją pagerino, bet papildomas žolės sėjimas ir tręšimas apčiuopiamos naudos dėl prastų orų, deja, neatnešė.
Rungtynės susirinkusiems žiūrovams turėjo patikti - komandos stengėsi daug atakuoti, pavojingų momentų netrūko prie abiejų vartų. Pirmajame kėlinyje įsiminė puikūs Mindaugo Žigučio "pasijungimai" standartinių padėčių metu - raudonai baltų gynėjas laimėjo daugumą oro dvikovų.
Antrajame kėlinyje žaidėjai dažniau klydo. Vienas toks nesėkmingas epizodas virto įvarčiu į kaišiadoriškių vartus. Tačiau Gvidas Juška netrukus pademonstravo šaltakraujiškumą bei tikslumą ir rezultatą išlygino - 1:1.
Po kovingų lygiųjų "Kaišiadorys-Baltai" turi 7 taškus ir dvylikos komandų pirmenybėse užima 9-ąją vietą.