Fc Baltai

Naujienos

2018-06-23

Į PERGALĘ PRIEŠ "VERSMĘ" VEDĖ E.BRAZINSKAS

III lygos 10 turo rungtynėse "Kaišiadorys-Baltai" Žiežmarių stadione susitiko su Elektrėnų "Versmės" futbolininkais.
Elektrėniškiai energingai pradėjo susitikimą, tačiau kaišiadoriškiai patikimai gynėsi ir greitai, aštriai atakavo. Svarbiausia, kad mūsiškiai žaidė tiksliai, produktyviai.
Gabrielius Kupčiūnas netoli varžovų baudos aikštelės perėmė kamuolį ir, suklaidinęs "Versmės" gynėją, prasiveržė arčiau vartų. Netrukus Gabrielius buvo neleistinai sustabdytas - paskirtas neabejotinas 11 metrų baudinys. Dėkingą progą įvarčiu šaltakraujiškai pavertė Egidijus Brazinskas - 1:0.
Tai svečius išmušė iš vėžių. Po kelių minučių puolime puikiai sužaidė Ernestas Jusevičius. Ataką pratęsė Aivaras Klinkevičius - nestipriu, bet tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavęs Elektrėnų ekipos vartininką. Pirmąjį kėlinį "Kaišiadorys-Baltai" pelnytai laimėjo - 2:0.
Deja, antrojo kėlinio pradžia mūsiškiams susiklostė nesėkmingai - po varžovų kampinio pareigomis laiku nepasidalino mūsų vartininkas ir gynėjas. Sumaištis po akimirkos virto praleistu įvarčiu - 2:1.
72 min. A.Klinkevičiaus pavojingą prasiveržimą link vartų neleistinai sustabdęs elektrėniškis buvo nubaustas antra geltona kortele. "Versmės" gynyboje atsirado spragų. Keliskart pavojingai atakavo G.Kupčiūnas, L.Tatarūnas, A.Klinkevičius. Galiausiai baigiantis rungtynėms po kampinio įvartį pelnė E.Brazinskas - 3:1.