Fc Baltai

Naujienos

2018-07-02

PIRMASIS RATAS UŽBAIGTAS LYGIOSIOMIS

III lygos 11 ture "Kaišiadorys-Baltai" Vilniaus "Senvagės" stadione susitiko su vietos AFK komanda. Kaišiadoriškiai dėl traumų, darbų ir kitų priežasčių į sostinę išvyko stipriai išretėjusiomis gretomis. Keitimų šįsyk ekipa neturėjo. Tad antrajame kėlinyje ne vienas žaidėjas tikrai jautė nuovargį...
Tokiomis aplinkybėmis Kaišiadorių futbolininkai didžiausią dėmesį skyrė gynybai. Pirmajį kėlinį aikštės šeimininkai jokių sėkmingų sprendimų nerado, o svečiai atakuojant buvo mažai pavojingi - 0:0.
Antrajame kėlinyje AFK žūtbūt stengėsi laimėti. Prie visų sunkumų mūsiškiams prisidėjo ir priešais pučiantis sustiprėjęs vėjas. Tačiau ginantis visi žaidėjai drausmingai dirbo savo darbą. Na, o klaidas sėkmingai ištaisydavo vartininkas Egidijus Žagaras. Vilniečiams užsižaidus puolime, kaišiadoriškiai rado keletą puikių galimybių greitose kontratakose. Vis dėlto abiejų ekipų puolamieji veiksmai nebuvo vaisingi. Komandos išsiskyrė be įvarčių ir į turnyrinę lentelę įsirašė po tašką.
Pirmasis pirmenybių ratas kaišiadoriškiams baigtas. Po 11 turų "Kaišiadorys-Baltai" turi 11 taškų ir užima 8 vietą.