Fc Baltai

Naujienos

2018-07-11

NUO ISLANDIJOS IKI AUSTRALIJOS

Visam pasauliui stebint Futbolo čempionatą, savas pirmenybes surengė ir Kaišiadorių jaunimas. Turnyras "Nuo Islandijos iki Australijos" vyko dvejose amžiaus grupėse. Kiekvienoje iš jų rungėse po penkias komandas, buvo žaidžiama 6x6 rato sistema. Tad iš viso KTVM stadione įvyko dvidešimt rungtynių.
2007 m.g. ir jaunesnių vaikų amžiaus grupėje nepralenkiama buvo "Portugalija". Liutauro Žičiaus vedama komanda laimėjo visas keturias rungtynes ir užtikrintai iškovojo aukso medalius. Itin atkaklios varžybos vyko dėl bronzos medalių. Tik po paskutinių rungtynių paaiškėjo, kad kapitono Aivaro Ivoškos "Argentina" ne veltui pasižymėjo atkaklumu ir ryžtu - bronza pasidabino "argentiniečiai".
4

2006 m.g. ir vyresnių jaunuolių amžiaus grupėje nuo pirmų iki paskutinių rungtynių vyko įnirtinga kova dėl aukso medalių. Ernesto Jusevičiaus vedama "Portugalija" ir Aurimo Šerpetausko "Brazilija" likusius varžovus įveikė, o tarpusavyje komandos sužaidė lygiosiomis - 1:1. Tad nugalėtojų vardą "portugalams" lėmė geresnis įvarčių santykis.
5
Komandos turnyre dalyvavo pasivadinusios mėgstamų ekipų pavadinimais. Matome, jog tarp kaišiadoriškių populiariausios yra Ispanija, Portugalija ir Brazilija. Žaidėjai įsijautė ir į konkrečių futbolo "žvaigždžių" vaidmenis. Kas turnyre buvo T.Krosu, kas Neimaru, kas M.Nojeriu...
Turnyrą pagal Kaišiadorių rajono savivaldybės Jaunimo organizacijų projektų konkursą, bendradarbiaujant su ŠSPC, organizavo Futbolo Centras "Baltai".