Fc Baltai

Naujienos

2018-08-27

PERGALĖ ĮVARČIŲ LIETUJE

"Kaišiadorys-Baltai" II rato 2-ojo turo rungtynėse susitiko su Vilniaus TEC komanda. Mūsiškiai gausiai susirinko namų stadione Žiežmariuose ir buvo kupini ryžto reabilituotis už nesėkmę antrojo rato starte.
Rungtynes raudonai balti pradėjo atakų gausa. Kaišiadoriškiai sukūrė kelias puikias progas pelnyti įvartį. Tačiau kamuolys niekaip nenorėjo atsidurti vilniečių vartuose. Tuo tarpu į šeimininkų vartus įskriejo jau po pirmo smūgio į vartų plotą - 0:1.
Laimei, tokia "likimo ironija" mūsiškių iš vėžių neišmušė - Lukas Tatarūnas spėjo prie stipriai "skersuoto" kamuolio ir galingu smūgiu nuo skersinio nukreipė jį į vartus - 1:1.
Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai kontroliavo padėtį aikštėje. Kartą įspūdingai "Kaišiadorys-Baltai" ekipos vartus apsaugojo vartininkas Egidijus Žagaras.
Antrąjį kėlinį raudonai balti pradėjo tiesiog fantastiškai. Kaišiadoriškių atakos ritosi viena po kitos. Tikslumo, veržlumo netrūko ir įvarčiai į TEC vartus pasipylė kaip ir lietus, lijęs viso susitikimo metu. Per 9 minutes (nuo 52 iki 61 min.) "Kaišiadorys-Baltai" įmušė keturis įvarčius. Pasižymėjo Aivaras Klinkevičius, Ignas Špakauskas, Gabrielius Kupčiūnas ir Kęstutis Sinkevičius.
Svečiai 74 min. rezultatą sušvelnino, bet Kaišiadorių komanda iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:2.