Fc Baltai

Naujienos

2018-09-25

IŠVYKOJE NUBAUDĖME VIENUS IŠ LYDERIŲ

"Kaišiadorys-Baltai" tęsia kovas III lygoje. Įtempta padėtis turnyrinėje lentelėje leidžia tikėtis įvairiausių scenarijų pirmenybių pabaigoje.
Šįsyk mūsiškiai Vilniuje susitiko su trečioje vietoje žengiančiais "Akto" futbolininkais. Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo netikėtai vangiai. Tuo tarpu kaišiadoriškiai per pirmas penkias minutes apsiprato su kamuoliu ir netrukus ėmė rengti pavojingas atakas. 16 minutę Gvidas Juška paliko už nugaros vilniečių gynėjus ir antru smūgiu nuginklavo vartininką - 1:0.
Vos po minutės rezultatyvaus perdavimo autorius Marijus Pukevičius varžovus pribloškė dar smarkiau. Laiku spurtavęs baudos aikštelėje, M.Pukevičius ilgai nedelsė ir kaire koja pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą - 2:0.
"Akto" futbolininkus pažadino kėlinio viduryje pelnytas įvartis - 2:1.
Antrajame kėlinyje šeimininkai ilgai kontroliavo kamuolį ir mėgino rengti įvairias atakas. Tačiau vilniečiams trūko tikslumo. Skubotumo buvo ir kaišiadoriškių veiksmuose. Mūsiškiams atsivėrė puikios galimybės aštrioms kontratakoms, bet išbaigtumo stigo...
Įdomi rungtynių pabaiga rezultato nepakeitė ir "Kaišiadorys-Baltai" iškovojo pergalę - 2:1.