Naujienos

2018-09-30

REZULTATYVIOSE RUNGTYNĖSE - KAIŠIADORIŠKIŲ PERGALĖ

III lygos 18-ajame ture "Kaišiadorys-Baltai" Žiežmarių stadione susitiko su Vilniaus "VGTU-Vilkais".
Kaišiadoriškiai puikiai pradėjo rungtynes. Komandos draugai gausiais perdavimais priekyje ieškojo atakų lyderio Gvido Juškos, o šis su ryžtingais veiksmais neuždelsė. 7 ir 12 minutėmis G.Juškos smūgiai virto įvarčiais - 2:0. Kėlinio viduryje aktyvesni buvo svečiai. Tačiau raudonai baltų veiksmai puolime buvo labiau išbaigti. Baigiantis pirmajam kėliniui taikliu smūgiu pasižymėjo ugningai žaidęs Ernestas Šadurskas - 3:0.
Deja, antrojo kėlinio pradžia sujaukė šeimininkų planus ir netrukus viską reikėjo įrodinėti iš naujo. 48 ir 53 minutėmis "VGTU-Vilkai" pelnė įvarčius ir skirtumas sumažėjo iki minimumo - 3:2. Sunkiu metu komandai aktyviu žaidimu padėjo Marijus Pukevičius ir Deividas Šadurskas. Deividas greitos atakos metu žaibiškai įvertino situaciją ir puikiu tolimu smūgiu nuginklavo toli iš vartų išbėgusį vilniečių vartininką - 4:2. Vis dėlto sunkumai mūsiškiams nesibaigė. 66 min. raudona kortele buvo nubaustas Gabrielius Kupčiūnas.
Tačiau ir mažumoje žaidę "Kaišiadorys-Baltai" pelnė dar vieną įvartį. Gvidas Juška sulaukė tikslaus Deivido Šadursko perdavimo, laimėjo dvikovą prieš gynėją ir taikliu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką - 5:2. Paskutinę minutę svečiai kiek sušvelnino skirtumą - 5:3.
"Kaišiadorys-Baltai" po 18 rungtynių surinko 24 taškus ir pakilo į 5-ąją vietą. Visgi pirmenybių atomazga turnyrinės lentelės viduryje, kur "tirštai" rikiuojasi 8 ekipos, laukia per paskutiniuosius ketverius turus.