Fc Baltai

Naujienos

2018-10-31

III LYGOS PIRMENYBĖSE "KAIŠIADORYS-BALTAI" FINIŠAVO 6 VIETOJE

"Kaišiadorys-Baltai" 2018 metų III lygos pirmenybėse užėmė 6-ąją vietą.
Paskutinėse sezono rungtynėse su AFK dėl įvairių priežasčių teko žaisti be 5 neabejotinai startinės sudėties žaidėjų. Todėl lygiosios 0:0 iš esmės tenkino. Juolab, taškas leido pakilti turnyrinėje lentelėje.
Sezoną iš esmės galima vertinti teigiamai. Kadangi kaišiadoriškiai rungtyniavo labai "banguotai", užimta vieta komandų rikiuotės viduryje yra neblogas rezultatas. Žinoma, visada norisi daugiau. Tačiau atėjus iš žemesnės lygos, sugebėta įsitvirtinti. Tai - svarbiausia.
Neišvengta kelių labai prastų rungtynių, kurios įtakojo nemaloniai neigiamą įvarčių skirtumą turnyrinėje lentelėje. Džiaugiamės, kad ir šį sezoną komandoje žaidė vien tik kaišiadoriečiai. Dalis jų šiuo metu gyvena kitur, bet užaugo ir futbolo išmoko žaisti Kaišiadorių rajone. Visi trenerį Romą Jankauską pažįsta dar nuo vaikystės.
"Kaišiadorys-Baltai" šiemet geriausiai sužaisdavo tuos susitikimus, kuriuose pavykdavo drausmingai laikytis žaidimo plano. Ekipoje žaidžia labai skirtingi futbolininkai. Keli iš jų yra ypatingai kovingi, atsakingi. Taip pat yra išties techniškų, individualiai pajėgių žaidėjų. Kartais sunku rasti balansą tarp jų. Buvo sėkmingai sužaista tuomet, kai pavykdavo tiksliai organizuoti kontratakas. 
Džiugu, kad pavyko nugalėti ir prizininkų komandas.
Komandoje yra pakankamai daug žaidėjų. Todėl sudėtis dažnai keitėsi. Kartais teko remtis ir 15-17 metų jaunimu, kuris turi mažokai patirties. Net ir vaikų futbole. Taigi, šie metai III lygoje "Kaišiadorys-Baltai" ekipai buvo savotiškas "susicementavimo sezonas". Manome, kad vykęs.