Naujienos

2018-12-01

SUŽAIDĖME BEVEIK OPTIMALIOS SUDĖTIES...

Futsal I lygos antrajame ture "Kaišiadorys-Baltai" savo aikštelėje susitiko su Šalčininkėlių "Visinčia".
Daugiau nei pusę kėlinio vyko greitas žaidimas, kuriame abi komandos stengėsi nė sekundei neprarasti budrumo. Ir tai joms puikiai pavyko. Nors netrūko įdomių atakų ir pavojingų smūgių, rezultatas tebebuvo 0:0. Tačiau 17 minutę situaciją pakeitė visas rungtynes išmintingai ir užtikrintai žaidęs Mindaugas Žigutis, nuginklavęs svečių vartininką - 1:0. "Visinčios" žaidėjai minutėlei išsimušė iš vėžių ir kaišiadoriškiai meistriškai tuo pasinaudojo. 18 min. pasižymėjo Aurimas Pukevičius, o 19 min. - Lukas Tatarūnas.
Ko gero, varžovai sunkiai atlaikė didelę spartą, nes kaišiadoriškiai keitėsi dažniau. Visą pirmąjį kėlinį mūsiškiai sužaidė pavyzdingai. 27 ir 28 minutėmis nuostabią atkarpą pademonstravo vikrusis Ignas Špakauskas, pelnęs du įvarčius. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 5:0.
Antrajame kėlinyje "Kaišiadorys-Baltai" išlaikė dėmesingumą. Todėl likus žaisti 6 minutes kaišiadoriškių vartai vis dar buvo "sausi". Tačiau "Visinčia", reikia pripažinti, žaidžia išties kokybišką, energingą, greitą futbolą ir nepraleisti nė vieno įvarčio prieš juos yra išties sunki užduotis. Rungtynes mūsiškiai laimėjo rezultatu 9:2. "Kaišiadorys-Baltai" ekipos gretose įvarčius dar pelnė Gvidas Juška, Aurimas Pukevičius, Lukas tatrūnas ir... vartininkas Egidijus Žagaras, sėkmingai įsijungęs į atakas.
Džiugu, kad "Kaišiadorys-Baltai" šįsyk žaidė beveik optimalios sudėties. O tai juk dėl įvairiausių priežasčių būna labai retai. Po traumos sveiksta ir Aivaras Klinkevičius.