Fc Baltai

Naujienos

2018-12-12

LFF FUTSAL TAURĖJE ĮVEIKTAS PIRMASIS ETAPAS!

Po puikaus 2017-2018 metų LFF Futsal taurės sezono, kuriame "Kaišiadorys-Baltai" pateko į finalą ir susitiko su Lietuvos čempionais Kauno "Vyčiu", kaišiadoriškiai pradėjo kovas 2018-2019 metų sezone.
Taurės varžybos visada ypatingos tuo, kad kiekvienas etapas tau gali būti paskutinis. Pralaimėjai - iškritai. Progą pasitaisyti turėsi tik kitais metais... Todėl nuo pirmųjų rungtynių būtinas susikaupimas.
Kaišiadoriškius galima pagirti už tai, kad pirmojo etapo rungtynėse su Vilniaus "Salininkais" komanda žaidė drausmingai. Nebuvo ryškesnių "atsipalaidavimo" ir "užsnūdimo" momentų. Pavyzdingai sužaidė kapitonas vartininkas Egidijus Žagaras. Patikimai apgynė vartus, šaltakraujiškai ir tiksliai žaidė kojomis, taikliai diktavo tempą.
"Kaišiadorys-Baltai" pelnytai laimėjo rungtynes rezultatu 5:0. Po sėkmingos išvykos į Šalčininkėlius, mūsiškiai jau žino, kad kitame etape susitiks su Kybartų "Sveikata". Kviečiame žiūrovus aktyviai palaikyti savo komandą. Norisi ne tik tolimo šio sezono žygio LFF Futsal taurėje, bet ir pilna sporto sale pasitikti seniausią gyvuojantį Lietuvos futbolo klubą. Nuostabią istoriją turinti "Sveikata" jau skaičiuoja šimtą metų!
 
Nuotrauka - lff.lt