Fc Baltai

Naujienos

2018-12-16

AKISTATOS SU LYDERIAIS

"Kaišiadorys-Baltai" ketvirtojo turo rungtynėse Vilniuje susitiko su "Setalto" komanda. Varžovai iki tol buvo laimėję visus tris žaistus susitikimus. Laukė sunki, intriguojanti kova.
Kaišiadoriškiai tinkamai nusiteikė ir nuo pirmųjų minučių demonstravo solidų futbolą. Atakuodami, mūsiškiai naudojo įvairias galimybes. Į vartus smūgiuoti galėdavo ne tik puolėjai. Jiems grėsmingai talkino ir gynėjai bei vartininkas Egidijus Žagaras. Veržlus ir nuolat pavojingas buvo Gvidas Juška.
Žaidybinis "Kaišiadorys-Baltai" ekipos pranašumas pamažu virto apčiuopiamu skaičių išraiškoje - 3:0. Ir tik klaidelė kėlinio pabaigoje šeimininkams suteikė šiek tiek vilčių - 3:1.
Džiugu, kad kaišiadoriškių žaidimas puikiai balansavo tarp reikalingo atsargumo ir kokybiško, kūrybingo futbolo su kamuoliu. Ir toliau netrūko įdomių atakų, pavojingų momentų. Jei kažkas suklysdavo, komandos draugai akimirksniu stodavo į pagalbą ir pavojų galiausiai neutralizuodavo. "Kaišiadorys-Baltai" iškovojo solidžią pergalę rezultatu 6:1.
Antradienį, gruodžio 18 dieną, Kaišiadorių TVM sporto salėje 19:45 val. prasidės ypatingos rungtynės. Susitiks praėjusio sezono I lygos čempionai "Kaišiadorys-Baltai" ir šiame sezone su 12 taškų (4 pergalės po 4 rungtynių) pirmaujantys "VGTU-Inžinerijos" futbolininkai.