Fc Baltai

Naujienos

2019-01-16

PERMAININGAS LYDERIŲ MŪŠIS

Futsal I lygos septintojo turo rungtynėse Kaišiadoryse susitiko pirmenybių lyderiai. Su 15 taškų pirmavę "Vilniaus kolegijos" futbolininkai ir su 13 taškų juos persekiojantys "Kaišiadorys-Baltai".
Svarbią kovą kaišiadoriškiai pradėjo puikiai - Lukas Tatarūnas įvartį pelnė jau pirmąją minutę. Tuomet prasidėjo tikras uraganas svarstyklių principu. Iš pradžių vilniečiai atsakė dviem įvarčiais - 1:2. Tada greitasis Ignas Špakauskas per dvi minutes pelnė du įvarčius - 3:2. "Vilniaus kolegija" vėl įmušė dukart - 3:4. Tačiau kėlinio pabaigoje Lukas Tatarūnas ir Gvidas Juška vėl persvėrė rezultatą šeimininkų naudai - 5:4.
Antrąjį kėlinį, deja, kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai - 5:7. Tačiau po puikaus Sauliaus Jankausko perdavimo pasižymėjo Aivaras Grabliauskas - 6:7. O vos po trijų minučių į ataką sėkmingai įsijungęs vartininkas Egidijus Žagaras išlygino rezultatą - 7:7.
Ir vis dėlto pabaigoje tiksliau, išbaigčiau sužaidė "Vilniaus kolegija" - 7:9.