Fc Baltai

Naujienos

2019-03-02

"KAIŠIADORYS-BALTAI" - VILNIAUS TAURĖS FINALE

Vilniaus taurės pusfinalyje "Kaišiadorys-Baltai" susitiko su Vilniaus "Spartako" komanda. Kaišiadoriškius svarbi dvikova išties domino ir KTVM sporto salė buvo pilna žiūrovų. Susirinkusieji tikrai nenusivylė, nes rungtynės buvo ir įtemptos, ir gražios, ir aukšto lygio.
Abejų ekipų žaidėjai visų pirma rūpinosi savo vartų saugumu. Todėl futbolas virto savotiškais šachmatais. Kas ką pergudraus. Prie to prisidėjo ir komandų vartus gynę universalūs, puikiai kojomis žaidžiantys vartininkai - kaišiadoriškis Egidijus Žagaras ir vilnietis Maksimas Bechterevas. Todėl atakos buvo labai įvairiapusės. O aštriausi momentai, kaip ir įprasta gero lygio futsal rungtynėms, kildavo po smulkių klaidų, rikošetų, kai kontratakuojanti komanda varžovus užklupdavo nepasiruošusius.
Pirmajame kėlinyje įvarčio galėjo taip ir nebūti, jei ne nuostabiai sužaistas Aivaro Grabliausko momentas. Mūsų puolėjas energingai paspaudė varžovą, perėmė kamuolį, galingai su juo spurtavo ir laiku taikliai bei stipriai smūgiavo į tolimą apatinį vartų kampą - 1:0. Neužilgo teisėjai paskelbė pertrauką.
Antrajame kėlinyje įvarčio laukti tereikėjo 5 minutes. Pasižymėjo puolėjo pozicijoje vis geriau besijaučiantis Ignas Špakauskas - 2:0. Tačiau 42 min. D.Raksa rezultatą sušvelnino - 2:1. 50 min. dar kartą sužibėjo A.Grabliauskas, ryžtingai prasiveržęs ir tiksliai perdavęs kamuolį laiku spurtavusiam Eligijui Lipskiui. Šis nesuklydo - 3:1. 54 min. svečiai dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo - 3:2. Tačiau jau po trijų minučių I.Špakauskas varžovų svajones apie finalą ir vėl atitolino - 4:2.
"Spartakui" viltys atgijo priešpaskutinę rungtynių minutę, kai į Kaišiadorių ekipos vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys. Tačiau fantastiškai sužaidė Egidijus Žagaras, atrėmęs stiprų ir tikslų smūgį.
"Kaišiadorys-Baltai" iškovojo sudėtingą pergalę ir pateko į Vilniaus taurės finalą!