Fc Baltai

Naujienos

2019-03-21

TĘSIAME KOVĄ DĖL MEDALIŲ

"Kaišiadorys-Baltai" dar kartą susitiko su Vilniaus "Spartaku". Jau trečią kartą per nepilną mėnesį. Taip lėmė ne tik I lygos pirmenybių tvarkaraštis, bet ir VRFS Futsal taurės turnyro burtai, pusfinalyje suvedę šias dvi ekipas. Vilniečiai, žinoma, tikėjosi, kad trečias kartas nemeluos. Nes pirmus du sykius pergales šventė kaišiadoriškiai...
"Kaišiadorys-Baltai" ir vėl diktavo sąlygas. "Spartakas" nuo pradžių atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Tiesa, rezultatą vilniečiams pavykdavo išlyginti. Intriga išliko iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet spartakiečiai spurtavo dviem įvarčiais ir rezultatas tapo 4:4.
Tačiau kaišiadoriškiai išliko šaltakraujiškais, dėmesingais. O prie šių reikalingų savybių laiku pridėdami tvirtumo dvikovose ir veržlumo perėmus kamuolį, pavyko užtikrintai pakreipti rungtynių eigą sau tinkama linkme. "Kaišiadorys-Baltai" pelnė kelis gražius įvarčius ir laimėjo rezultatu 10:5.
Liko sužaisti trejas itin svarbias rungtynes. Pirmenybės dar gali pasibaigti įvairiai - nuo aukso medalių iki likimo už nugalėtojų pakylos. Tad metas sutelkti visas jėgas.