Fc Baltai

Naujienos

2019-05-04

ŽIEŽMARIUOSE - DAUG ĮVARČIŲ IR PERGALĖ!

Gegužės 4 dieną "Kaišiadorys-Baltai" Žiežmarių stadione žaidė III lygos antrojo turo rungtynes su Ukmergės "Spartako" futbolininkais.
Susitikimą abi komandos pradėjo aktyviai, be ilgesnės žvalgybos. Žiūrovai matė daug įdomių atakų. Nuobodžiauti tikrai nebuvo kada. 16 minutę puikius puolėjo instinktus pademonstravo Gvidas Juška. Žaibiškai įvertinęs situaciją, dešimtasis Kaišiadorių numeris pergudravo varžovų vartininką ir gynėją - 1:0.
Antrojo kėlinio pradžioje, 50 minutę, neįtikėtiną perdavimą per visą aikštę atliko mūsiškių vartininkas Egidijus Žagaras. Tokia dovanėle pasinaudojo Gvidas Juška, vikriai "susitvarkęs" kamuolį, pasprukęs nuo gynėjų ir stipriu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnęs antrąjį įvartį - 2:0.
73 min. savo greitį ir pagirtiną kamuolio valdymo techniką pademonstravo Ignas Špakauskas, išbėgęs vienas prieš vieną su vartininku ir šaltakraujiškai jį suklaidinęs - 3:0.
Tačiau "Spartakas" nenuleido rankų ir nesiliovė pavojingai atakuoti. Svečių ekipos puolimo lyderis Tomas Bielickas 78 ir 83 min. pelnė įvarčius - 3:2.
Kaišiadoriškių rungtynės ir vėl baigėsi rezultatu 3:2. Šįkart laimėjo "Kaišiadorys-Baltai". Džiugu, kad po traumos į aikštę grįžo Egidijus Brazinskas, puikiai įsijungęs į komandos žaidimą.