Fc Baltai

Naujienos

2020-06-15

ILGAI LAUKTAME STARTE - REZULTATYVUS SUSITIKIMAS

"Kaišiadorys-Baltai" futbolo komanda kelis mėnesius laukė varžybų. Dėl Covid-19 viruso ir karantino Futsal pirmenybės buvo sustabdytos, o SFL A diviziono varžybos lauke nukeltos...
Galiausiai, virusui aprimus, birželio 14 dieną kaišiadoriškiai sužaidė ilgai lauktas futbolo rungtynes. SFL A diviziono pirmenybių pirmame ture mūsų ekipa Vilniuje susitiko su TEC ekipa.
"Kaišiadorys-Baltai" pirmosios minutės aikštėje susiklostė nesėkmingai - iš pradžių gynėjai "neišsirinko" varžovų, vėliau kamuolys įskriejo į savus vartus... 12-ąją minutę teko atsilikti - 0:2.
Tačiau pats žaidimas nebuvo prastas. Žaidėjai nenuleido rankų ir tikėjo savo jėgomis. 33 minutę po puikaus Gvido Juškos perdavimo Lukas Tatarūnas rezultatą sušvelnino - 1:2.
Deja, prieš pat pertrauką greitos kontratakos metu deficitas vėl išaugo - 1:3.
Antrajame kėlinyje kaišiadoriškiai stengėsi atakuoti didelėmis pajėgomis. Rungtynėms artėjant prie pabaigos, Lukas Tatarūnas vikriai sužaidė baudos aikštelėje ir gražiu smūgiu pelnė antrąjį savo ir komandos įvartį - 2:3.
86 min. nuostabaus grožio įvartį pelnė Aurimas Pukevičius. Jo baudos smūgis maždaug iš 30 metrų atstumo pasiekė "devyniukę" - 3:3.
Rungtynės pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis. Labai gaila, kad greitai kulkšnies traumą patyrė Aivaras Klinkevičius.
Šiais metais pirmenybės vyks 1,5 rato sistema. T.y. po pirmojo rato dvylika komandų bus pagal pajėgumą padalintos į dvi dalis ir tuomet su likusiais oponentais sužais darkart.