Fc Baltai

Naujienos

2020-06-27

PIRMOSIOS RUNGTYNĖS NAMŲ STADIONE - PERGALINGOS

SFL A diviziono trečiojo turo rungtynes "Kaišiadorys-Baltai" žaidė namų stadione. Pirmąkart šiais metais. Atvyko Vilniaus "Viltis-B" komanda. Žiežmariuose mūsiškius palaikė būrelis futbolą mylinčių žmonių. Žaidėjai stengėsi jų nenuvilti.
Pirmojo kėlinio pirmą pusę brandžiau žaidė aikštės šeimininkai. Tiesa, kurti progas sekėsi sunkiai. Tačiau 25 minutę Gvidas Juška atliko žaibišką ir tikslų perdavimą, o greitasis Ignas Špakauskas sužaidė šaltakraujiškai ir dėkingą progą vainikavo rezultatyviu smūgiu - 1:0.
Žiūrovai nespėjo kaip reikiant paploti, kai "Kaišiadorys-Baltai" varžovus parbloškė dar dartą. Šįkart laiku spurtavo ir galingu smūgiu vartininką nuginklavo Tautvydas Valkavičius - 2:0.
Vėliau kaišiadoriškių gretose įvyko nemažai pasikeitimų. Kai kurie jų buvo priverstiniai. Todėl žaidimas kiek išsiderino ir svečiai perėmė iniciatyvą.
Antrąjį kėlinį galima apibendrinti taip - kamuolį ilgiau kontroliavo "Viltis-B", tačiau kur kas pavojingiau atakavo kaišiadoriškiai. Dukart mūsiškių smūgiai drebino vartų konstrukciją, kelis kartus žaidėjai smūgiavo iš dėkingų padėčių. Vis dėlto rezultatas nepakito. Pergalę 2:0 iškovojo "Kaišiadorys-Baltai".