Fc Baltai

Naujienos

2020-06-30

SFL TAURĖJE - ĮSPŪDINGA RUNGTYNIŲ PRADŽIA

SFL Taurės pirmojo etapo (1/32 finalo) rungtynėse "Kaišiadorys-Baltai" Žiežmarių stadione susitiko su Vilniaus "Gariūnais". Šįkart pasisekė tiems žiūrovams, kurie susitikimą stebėjo nuo pirmųjų minučių ir į rungtynes nevėlavo. Tiesiog svarbiausi įvykiai aikštėje supuolė į pirmojo kėlinio pradžią...
Jau 4 minutę techniškai sužaidė Gvidas Juška, išvesdamas "Kaišiadorys-Baltai" komandą į priekį - 1:0. 9 min. geltonas korteles prieš save išvydo abiejų komandų žaidėjai. 11 min. savo meistriškumą dar kartą pademonstravo Gvidas Juška - 2:0. Beje, pirmajame kėlinyje Gvidas ne tik rezultatyviai ir pavojingai atakavo, bet ir šauniai talkino komandos draugams ginantis.
13 min. greitą ataką tiksliu smūgiu užbaigė Lukas Tatarūnas - 3:0. Taip nuostabiai pradėję rungtynes, kaišiadoriškiai didele dalimi nulėmė jų baigtį. Tačiau atsipalaiduoti žaidžiant su stipria ir itin patyrusia komanda tikrai nebuvo galima. Vien ką pasako tas faktas, kad "Gariūnų" sudėtyje žaidė aukščiausiame Lietuvos futbolo lygyje ir net rinktinėje rungtyniavę Audrius Dilys, Nerijus Radžius, Ramūnas Radavičius...
Todėl treneris Romas Jankauskas džiaugėsi atidžiu ir energingu mūsiškių žaidimu iki pat pertraukos. 27 min. fantastišku tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą įvartį pelnė Aurimas Pukevičius - 4:0.
Antrasis kėlinys vyko daug ramiau. Ekipos apylygiai kontroliavo kamuolį. Kaišiadoriškiai kiek aštresni buvo greitose atakose, tuo tarpu svečiai labiau įsiminė standartinių padėčių metu.
"Kaišiadorys-Baltai" iškovojo puikią pergalę ir žengė į antrąjį SFL Taurės etapą.