Fc Baltai

Naujienos

2020-07-11

DĖMESIO VERTAS SUSITIKIMAS

SFL A diviziono 5-ojo turo rungtynėse "Kaišiadorys-Baltai" Žiežmarių stadione susitiko su Vilniaus "Geležiniu vilku". Penktadienio vakarą pasižiūrėti intriguojančio futbolo susirinko gausus žiūrovų būrys. Paskatinti gerų šio sezono komandos rezultatų, sugužėjo daugiau nei įprasta kaišiadoriečių ir žiežmariškių. Dar smagiau nuteikė tai, kad solidaus palaikymo sulaukė ir svečių komanda. "Geležinį vilką" darniais šūkiais, diriguojant ištikimiausiam sirgaliui, skatino būrys kareivių. Atmosfera stadione buvo išties puiki.
Pačių žaidėjų šįkart "Kaišiadorys-Baltai" turėjo neįprastai daug - net 22. T.y. būtų užtekę sužaisti ir dvejomis sudėtimis...
Rungtynes "Geležinis vilkas", kaip ir dera kariškių komandai, pradėjo ugningai. Tačiau kaišiadoriškiai svečių įkarštį netrukus numalšino ir pamažu perėmė iniciatyvą. "Kaišiadorys-Baltai" dar iki pertraukos susikūrė kelias geras progas pelnyti įvartį. Vilniečiai savų šansų taip pat turėjo.
Tačiau visi svarbiausi įvykiai supuolė į antrąjį kėlinį. 56 minutę po gražios atakos preciziškai taikliu smūgiu įvartį pelnė Eligijus Lipskis - 1:0. Eligijus puikiai įsiliejo į žaidimą nepaisant to, kad dar negali žaisti visu pajėgumu. "Kaišiadorys-Baltai" apsukų nemažino ir 69 min.  dar vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė rezultatyviai žaidžiantis Ignas Špakauskas.
74 minutę po sumaišties Kaišiadoriškių baudos aikštelėje, krito gan apmaudus įvartis... Prieš tai net keturias rungtynes Kaišiadorių futbolininkai aikštę paliko nepraleisdami nė vieno įvarčio. Patikimai, solidžiai rungtyniauja "susicementavusi" gynėjų grandis (Mindaugas Žigutis, Saulius Jankauskas, Raimundas Blažys, Aurimas Pukevičius) ir vartininkas Rimgaudas Kurčiauskas.
Vis dėlto "Geležinio vilko" entuziazmą jau po penkių minučių atšaldė Roko Gylio pelnytas įvartis - 3:1.
"Kaišiadorys-Baltai" iškovojo pelnytą pergalę. Dabar mūsiškiai turi 13 taškų ir turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Kito turo rungtynėse Kaišiadorių ekipa vyks į Naująją Vilnią ir susitiks su pirmenybėse užtikrintai pirmaujančiais "Granitas-B" futbolininkais...