Fc Baltai

Naujienos

2020-08-30

"PIRMYN SU FUTBOLU"!

Kaišiadorių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų  projektų konkurse dalyvavo ir Futbolo Centras "Baltai". Klubo parengtam projektui "Pirmyn su futbolu" savivaldybė skyrė finansavimą ir rugpjūčio 19-26 dienomis vyko įvairios futbolo veiklos.
Dieninėje stovykloje buvo rengiami futbolo mokymai, treniruotės. Vaikai prisiminė kiek primirštus kamuolio valdymo technikos elementus bei įvairius fizinio aktyvumo pratimus. Juk Korona viruso sukelti nepatogumai stipriai palietė ir vaikų galimybes sportuoti...
Jaunieji futbolininkai buvo išsiilgę varžymosi futbolo aikštėje. Todėl "Pirmyn su futbolu" stovyklos metu surengti trys futbolo turnyrai jiems atnešė nemažai teigiamų emocijų, vertė įtempti jėgas ir siekti tobulėti.
Na, o visą programą vainikavo paskutinę stovyklos dieną vykusi kamuolio valdymo technikos šventė "Kamuolio Burtininkas". Joje vaikai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Vyko kamuolio žongliravimo, žaidimo vienas prieš vieną, smūgiavimo taiklumo bei slalomo su kamuoliu rungtys.
Iš stovyklos vaikai grįžo su sportiniais prizais, teigiamomis emocijomis, gerais prisiminimais ir suaktyvintu noru sportuoti!