Fc Baltai

Naujienos

2020-10-05

FINALINĖ U-10 PIRMENYBIŲ DIENA BIRŠTONE

Spalio 3 dieną Birštone nuo ankstyvo ryto šurmuliavo jaunieji futbolininkai. Puikiame Birštono stadione susirinko Pietų Lietuvos U-10 futbolo pirmenybių finalinio šešeto komandos. Džiugu, kad tarp jų pateko ir Kaišiadorių ŠSPC-"Baltai" berniukai.
Laukė išties ilga ir sudėtinga varžybų diena. Ekipos sužaidė po penkias rungtynes. Iš pradžių kaišiadoriškiai susitiko su aikštės šeimininkais, Birštono futbolininkais. Birštoniškiai pirmieji pelnė įvartį, tačiau Kaišiadorių žaidėjai nesutriko, nenuleido rankų ir galiausiai iškovojo gražią pergalę - 5:1.
Po to sekė labai atkaklios ir daug jėgų pareikalavusios rungtynės su Druskininkų komanda. Dramatiškai klostantis įvykiams, galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą - 2:3.
Trečiosios rungtynės lėmė išties daug. Jose mūsiškiai susitiko su Trakų ekipa, kuriai, dar rungtyniaujant grupės varžybose, buvo nusileista... Kaišiadoriškiai pademonstravo charakterį, sutelkė jėgas ir žaidė išties drausmingai. Pavyko iškovoti vaikams daug džiaugsmo atnešusią pergalę - 1:0.
Ketvirtoji dvikova turėjo atsakyti į klausimą ar kaišiadoriškiams pavyks iškovoti medalius. Ir ŠSPC-"Baltai" berniukai su dideliu užsidegimu puolė atsakinėti į tokį klausimą! Kybartų komandą raudonai balti įveikė rezultatu 5:1.
Galiausiai laukė ypatingai pajėgus varžovas - užtikrintai žaidę Kazlų Rūdos futbolininkai. Vyko gražios ir labai permainingos rungtynės, kuriose paskutinę minutę kaišiadoriškiai buvo per plauką nuo išlyginamojo įvarčio, bet patys praleido paskutinėmis sekundėmis - 2:4.
Suskaičiavus visų rungtynių rezultatus, paaiškėjo, kad "Kaišiadorys-Baltai" Pietų Lietuvos U-10 futbolo pirmenybėse iškovojo trečiąją vietą. Labai džiugu dėl jėgų negailėjusių ir didžiulį norą pademonstravusių vaikų. Taip pat ir dėl tėvelių, kurie aktyviai palaikė mažuosius futbolininkus ne tik finalinių varžybų dieną.