Fc Baltai

Naujienos

2020-10-20

DVI PERGALĖS IR TREČIOJI VIETA!

"Kaišiadorys-Baltai" komanda, po pergalės prieš Vilniaus TEC, įgijo geras galimybes SFL A diviziono pirmenybėse užimti trečiąją vietą. Tačiau mūsiškių laukė dar dvejos rungtynės. Abejos - namuose, Žiežmarių stadione. Kaip vėliau paaiškėjo, lemiamas buvo pirmasis iš likusiųjų susitikimų...
Nuo pirmųjų minučių prieš "Navigatoriai Old Boys" ekipą kaišiadoriškiai gausiomis pajėgomis atakavo. Tas puolimas nebuvo nutrūktgalviškas. Greičiau vyrukams norėjosi kuo skubiau įgyti pranašumą ir energija liejosi per kraštus. Ypač tuo išsiskyrė Egidijus Žagaras, kuris pirmąjį įvartį pelnė vos prasidėjus rungtynėms - 2 min.
14-ąją minutę Egidijus įmušė dar ir antrąjį įvartį. Be to, "Kaišiadorys-Baltai" ir toliau pavojingai atakavo... Tačiau futbolas yra permainingas žaidimas. Kai jau atrodė, kad šeimininkams viskas klojasi labai lengvai, svečiai tarsi pabudo. Užteko vieno sėkmingai sužaisto epizodo, kad pelnytų įvartį ir kartu suprastų savo stipriąją pusę tą dieną.
Susitikimas pasikeitė. Pavojingos atakos tuomet jau vykdavo tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Tik vilniečiai labiau rėmėsi aukštaūgių savo žaidėjų bandymais laimėti oro dvikovas bei tolimais smūgiais, tuo tarpu kaišiadoriškiai pavojingiausi būdavo greitose atakose, verždamiesi į baudos aikštelę.
Išties įdomios, spalvingos rungtynės baigėsi Kaišiadorių futbolininkų pergale rezultatu 3:2. Trečiąjį įvartį taip pat pelnė Egidijus Žagaras!
Kaip kitą dieną paaiškėjo po kitų komandų susitikimų, ši pergalė garantavo "Kaišiadorys-Baltai" komandai trečiąją vietą. Todėl paskutinės rungtynės prieš čempionų titulą užsitikrinusius "Granitas-B" futbolininkus turnyrinės lentelės prasme nieko nebelėmė. Vis dėlto išties norėjosi sezoną pabaigti pergalingai. O padaryti tai įveikiant ne bet ką, o stipriausią lygos ekipą - dviguba motyvacija...
Rungtynės vyko itin prastu oru. Vėjas, nuolatinis įkyrus lietus kartais taip sustiprėdavo, kad žaidėjams tekdavo gūžtis. Žiūrovų gretos, retesnės nei įprasta, buvo priverstos burtis užuovėjoje prie persirengimo namelių.
Tačiau žaidimas vyko įdomiai. Rungtynėse buvo daugybė pavojingų momentų. Slidžioje aikštėje atakuojantieji žaidėjai dažnai įgaudavo pranašumą. Dideliam Kaišiadorių futbolo bendruomenės džiaugsmui, "Kaišiadorys-Baltai" iškovojo pergalę rezultatu 2:0! Įvarčius pelnė Egidijus Žagaras ir Tautvydas Valkavičius.