Fc Baltai

Naujienos

2016-09-07

2006 M.G. PIRMENYBĖSE REIKIA "ĮSIVAŽIUOTI"

Startavo 2006 m.g. vaikų Pietų zonos pirmenybės. Kaišiadorių komanda pirmojo turo rungtynes žaidė Kaune. Susitikimas su Kauno "Fortūnos" ekipa susiklostė itin nesėkmingai. Aikštės šeimininkai turėjo žaidybinį pranašumą, tačiau progas įvarčiams įmušti kūrė ir mūsiškiai. Visgi kauniečių vartininkas žaidė nuostabiai, kai tuo tarpu kaišiadoriškiai keliskart grubiai suklydo. Pirmąjį kėlinį nusileidę rezultatu 0:3, raudonai balti nebesugebėjo pajausti savojo žaidimo ir antroje rungtynių pusėje. Leidę daugiau laiko žaisti atsarginiams žaidėjams, mūsiškiai galiausiai patyrė skaudų pralaimėjimą - 1:8.
Praėjus vos 10 minučių, reikėjo dar kartą išmėginti charakterių bei valios tvirtumą - laukė antrosios šios dienos rungtynės. Susitikimas su Kėdainių futbolininkais ilgą laiką vyko apylygiai, bet antrojo kėlinio pradžioje kaišiadoriškiai pagaliau pajautė žaidimo ritmą ir sugebėjo atitrūkti - 4:1. Vėliau kėdainiškiai skirtumą sumažino. Tačiau mūsiškiai kontroliavo padėtį ir iškovojo tris taškus - laimėjo rezultatu 4:3.
Akivaizdu, kad po vasaros atostogų Kaišiadorių komanda startavo sunkiai. Daugelis žaidėjų niekaip negalėjo "rasti savęs" aikštėje. Visgi atkaklus, kruopštus darbas treniruotėse netrukus turėtų padėtį pakeisti. Laukia daug pajėgių varžovų ir raudonai balti visiems jiems mes rimtą iššūkį!