Fc Baltai

Naujienos

2016-09-15

DVEJOS KOVINGOS RUNGTYNĖS - TRYS TAŠKAI

Garliavoje kaišiadoriškiai sužaidė dar dvejas Lietuvos vaikų U-11 (2006 m. g.) 7x7 futbolo pirmenybių Pietų regiono rungtynes. Iš pradžių mūsiškiai susitiko su gerai pažįstamais varžovais - Jonavos bendraamžiais. Abi ekipos žaidė greitą, aktyvų futbolą. Kiek netikėtai pirmieji pasižymėjo jonaviškiai. Raudonai baltiems teko vytis varžovus. Džiugu, kad mūsiškiai su psichologine užduotimi susitvarkė užtikrintai. Kaišiadorių komanda sukūrė daugiau pavojingų momentų ir pelnytai nugalėjo rezultatu 5:3.
Antrosiose dienos rungtynėse mūsiškių laukė aikštės šeimininkai. Su jais anksčiau žaisti neteko. Buvo žinoma tik tai, kad Garliavos komanda vadinama vienais iš Pietų regiono favoritų. Treneris Romas Jankauskas žaidėjus nuteikė rimtai kovai. Kaišiadoriškiai, galima pagirti, žaidė drausmingai, energingai ir pakankamai tiksliai. Buvo realių galimybių permainingose rungtynėse iškovoti ir tašką. Tačiau garliaviškiai buvo tikslesni ir nugalėjo rezultatu 4:2.
Šios dienos varžybose be jau įprastų ekipos lyderių Armino Šumskio ir Luko Jonaičio verta paminėti užtikrintą gynėjo Liutauro Žičiaus, veržlų bei rezultatyvų saugo Nedo Meidaus bei kovingą įvairiose pozicijose žaidusio Mato Česonio žaidimą.