Fc Baltai

Naujienos

2016-10-02

IŠBANDYMAI ALYTUJE

Trečiadienį pademonstravę tvirtą charakterį Jonavoje, penktadienį 2006 m.g. berniukų komanda jau žaidė Alytuje. Ir iškart, susitikime prieš aikštės šeimininkus, teko rodyti valios pastangas.
Kaišiadorių KKSC futbolininkai turėjo kiek mažokai laiko apšilti, galbūt todėl pirmosios minutės buvo išties prastos. Teko vytis dviem įvarčiais nutolusius varžovus. Pavojingomis atakomis sproginėjo tai viena, tai kita komanda... Antrojo kėlinio pabaigoje kaišiadoriškiai galiausiai išsiveržė į priekį - 5:4. Tačiau alytiškiai žūtbūt siekė iškovoti pergalę ir netrukus rezultatą išlygino - 5:5. Paskutinėmis minutėmis užvirė tikras "nervų karas", kuriame sėkmingesni buvo Kaišiadorių KKSC žaidėjai - Lukas Jonaitis puikiai prasiveržė su kamuoliu ir išplėšė svarbią pergalę - 6:5.
Po tokių emocingų ir daugybės jėgų pareikalavusių rungtynių, aikštėje laukė antrasis dienos susitikimas - su Garliavos ekipa. Deja, šįkart kaip lygūs su lygiais kautis nepavyko. Stipri Garliavos komanda pasinaudojo kaišiadoriškių nuovargiu ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 7:1.
Dešimties komandų turnyre kaišiadoriškiai šiuo metu kovoja dėl 4-5 vietų. Svarbus kiekvienas taškas.