Fc Baltai

Naujienos

2016-10-05

ŠEIMŲ FUTBOLO TURNYRAS TAMPA RUDENS TRADICIJA

Spalio 1 dieną, šeštadienį, Kaišiadorių KKSC stadione įvyko Šeimų futbolo turnyras. Saulėtą dieną susirinko dešimt komandų. Iš pradžių jos rungtyniavo dvejuose pogrupiuose. „A“ pogrupyje žaidė Meidai, Venskai, Žigučiai, Tatarūnai, Petkevičiai. „B“ pogrupyje varžėsi Račkai, Švenčioniai, Babeckai, Važnevičiai, Sinkevičiai.
Kiekviena šeima sužaidė po keturias rungtynes.
„A“ pogrupyje dėl pirmų dviejų vietų nežinomybė išliko iki pabaigos. Galiausiai trečioje vietoje su 6 taškais liko Meidai. Antrąją vietą užėmė Venskai – 7 taškai. O Žigučiai su 8 iškovotais taškais pateko į finalą. „B“ pogrupyje kovos taip pat vyko įnirtingai. Švenčioniai ir Babeckai žengė toliau.
Tuomet buvo varžomasi dėl galutinių vietų turnyre. Rungtynėse dėl bronzos medalių susitiko Venskai ir Švenčioniai. Atkaklus susitikimas baigėsi minimalia Venskų persvara – 1:0. Turnyro finale žaidė Žigučiai ir Babeckai. Gražiose rungtynėse triumfavo Žigučių šeima, o vieną iš įvarčių įmušė pirmokas Jokūbas – 3:1.
Gražią dieną papuošė įdomios draugiškos rungtynės. Jose susitiko Kūno kultūros ir sporto centro kolektyvo komanda ir rajono savivaldybės komanda. Džiugu, kad futbolo aikštelėje išvydome krepšinio trenerę Gabrielę Vaičekauskaitę, atletinės gimnastikos trenerę Jolantą Kuktelionienę, Kaišiadorių rajono merą Vytenį Tomkų.
Taip pat vyko baudinių mušimo konkursas. Vaikų grupėje vartus saugojo Joris Baguckas. Geriausiai smūgiuoti sekėsi Linui Babeckui. Moterų grupėje dalyvės mėgino „nuginkluoti“ Patriką Sausaitį. Dideliam Babeckų šeimos džiaugsmui, sūnaus sėkmę pakartojo Lino mama Vaida Babeckienė. Na, o vyrų grupėje į vartus stojo įvairiausių apdovanojimų bei titulų turintis, kaišiadoriškiams futbolo mėgėjams puikiai pažįstamas Egidijus Žagaras. Nedaug trūko, kad Babeckų šeima iškovotą visą baudinių mušimo konkurso trofėjų kolekciją. Vis dėlto Vytenis Babeckas turėjo pripažinti patyrusio futbolininko Mindaugo Žigučio pranašumą.
Turnyro prizininkai, konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti KKSC prizais. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaicekauskas įteikė prizus vieniems perspektyviausių jaunųjų Kaišiadorių futbolininkų – Austėjai Petkevičiūtei ir Arminui Šumskiui.

Nuotraukos - Jurgitos Jakaitės-Truskauskienės