Fc Baltai

Naujienos

2016-11-21

DEŠIMTMEČIAI ŽAIDĖ TARPTAUTINIAME TURNYRE

Lapkričio 19 dieną Kaišiadorių KKSC dešimtmečiai futbolininkai (2006 m. gimę ir jaunesni) dalyvavo tarptautiniame turnyre Marijampolėje. "Arvi" futbolo manieže vykusi šventė buvo įdomi, turininga ir suteikė daug neįkainojamos patirties.
Kaišiadoriškiai rungtyniavo pajėgiame "A" pogrupyje. Pirmajame susitikime raudonai baltų laukė akistata su Kauno FM. Nuo pirmos iki paskutinės minutės vyko itin atkakli kova. Po puikaus Luko Jonaičio įvarčio pabaigoje, Kaišiadorių KKSC šventė svarbią pergalę - 2:1. Antrosiose rungtynėse laukė ne bet kas, o revanšo ištroškę aikštės šeimininkai. Priminsime, kad Lietuvos U-11 pirmenybėse paskutinioji marijampoliečių ir kaišiadoriškių akistata baigėsi mūsiškių pergale. Šįkart Suvalkijos atstovai nusiteikė išties ryžtingai ir pirmosiomis minutėmis žaidė tiesiog nepriekaištingai. Nenuostabu, kad jiems per tą laiką pavyko pelnyti įvartį. Vėliau atgijo ir kaišiadoriškiai, susikūrę kelias geras progas. Tačiau pergalę rezultatu 2:0 iškovojo Marijampolės ekipa.
Trečiosios rungtynės mūsiškiams įsimins ilgam... Suvalkų "Wigry" (Lenkija) futbolininkai žaidė tarsi iš natų. Tik rungtynių pabaigoje vargais negalais pradėję perprasti varžovų atakas, kaišiadoriškiai patyrė skaudų pralaimėjimą - 0:10. Prieš tokio pajėgumo komandą mūsiškiai rungtyniavo pirmąkart. Belieka tikėtis, kad "mokslo šaknys karčios, o vaisiai - saldūs"...
Po šalto dušo kaišiadoriškių laukė susitikimas su Vilniaus FM komanda. Energingose rungtynėse kur kas tiksliau žaidė mūsų jaunieji futbolininkai, kurie iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 4:2. Su 6 iškovotais taškais tarp penkių "A" grupės ekipų mūsiškiai užėmė trečiąją vietą.
Dėl penktosios vietos turnyre Kaišiadorių KKSC susikovė su trečiąją vietą "B" grupėje užėmusia Vilniaus FM "Žalgirietis" komanda. Ir šįsyk maloniai nustebino geras Justo Ramanausko, Danieliaus Sapitavičiaus ir Liutauro Žičiaus žaidimas. Raudonai balti iškovojo pergalę rezultatu 2:1. Svarbų įvartį įmušė neįprastoje sau vidurio saugo pozicijoje rungtyniavęs Matas Česonis. Kaišiadorių futbolininkai užėmė penktąją vietą ir finišavo šiek tiek aukščiau vidurio (į priekį praleidę keturias, o aplenkę penkias komandas).
Šventiniame turnyre komandos žaidėjai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Beje, finale Suvalkų "Wigry" nugalėjo kitą lenkų ekipą - AP Talent Bialystok. Ne paslaptis, kad Lenkijos futbolas, turintis puikias tradicijas, pastaruoju metu išgyvena pakilimą. Tad ir lietuvių bendradarbiavimas su kaimynine šalimi padeda kelti mūsų šalies futbolo lygį.