Fc Baltai

Naujienos

2016-12-08

PRAŪŽĖ RAJONO TARPMOKYKLINĖS VARŽYBOS

Gruodžio 6 dieną Kaišiadorių Technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko Kaišiadorių rajono tarpmokyklinės futbolo varžybos. Jose susitiko trys komandos: Kruonio gimnazija (kūno kultūros mokytojas Rimgaudas Kilna), Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija (kūno kultūros mokytojas Vytautas Čižauskas) ir Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija (futbolo būrelio vadovas Romas Jankauskas).
Ekipos tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes. Iš pradžių į aikštelę įbėgo Kruonio ir Rumšiškių futbolininkai. Abejų komandų žaidėjus galima pagirti už kovingą, aktyvų žaidimą, atkaklią ir įdomią kovą. Susitikimo pabaigoje tikslesni buvo kruoniškiai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 3:1.
Tuomet rumšiškėnai pamėgino mesti iššūkį kaišiadoriškiams. A.Baranausko gimnazijos futbolo komanda garbingai priešinosi daugkartiniams rajono čempionams "giržadukams", tačiau pergalę rezultatu 4:1 vis dėlto pasiekė kaišiadoriškiai.
Lemiamos buvo trečiosios dienos rungtynės. Kruonio ekipa šiais metais pademonstravo kokybiškesnį, techniškesnį futbolą nei anksčiau. V.Giržado progimnazijos futbolininkai savo ruožtu juokauti nebuvo nusiteikę. Kaišiadoriškiai iškovojo pergalę rezultatu 9:1.
Komandų žaidėjus medaliais apdovanojo, o rajono čempionams dar ir taurę įteikė Kaišiadorių Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja Jurgita Jakaitė-Truskauskienė.
Dabar Kaišiadorių rajono garbę V.Giržado progimnazijos futbolo komanda gins zoninėse varžybose Kaune.