Fc Baltai

Naujienos

2016-12-19

DVI JAUNIAUSIŲJŲ GRUPĖS - TARPTAUTINIAME TURNYRE KĖDAINIUOSE

Gruodžio 17-ąją Kėdainiuose karaliavo vaikų futbolas. Tarptautiniame kalėdiniame turnyre, kurį organizavo "Nevėžio" klubas, dalyvavo ir dvi Kaišiadorių komandos.
Anksti ryte į varžybas išvyko 2009  m.g. berniukų ekipa. Kaišiadoriškiai sužaidė penkias rungtynes. Pralaimėta Kauno, Radviliškio, Vilniaus ir Svetlogorsko (Rusija) komandoms, sužaista lygiosiomis su Gargždų ekipa. Mūsiškiams trūko ne tik varžybinės patirties, bet ir susirgusių ar jaunesniųjų turnyre dalyvavusių žaidėjų. Naudingas pamokas gavo tie, kurie šįsyk rungtyniavo išties daug.
Po pietų į Kėdainius išvyko antroji Kaišiadorių delegacija. Dabar jau nebe KKSC autobusiuku, o tėvų automobiliais. 2010 m.g. berniukai sužaidė ketverias rungtynes. Patirti apmaudūs pralaimėjimai Mažeikių (2:3) ir Panevėžio (1:2) komandoms bei saldžios pergalės prieš Vilniaus (4:0) ir Kauno (1:0) ekipas.
Didelio tėvelių, žiūrovų dėmesio sulaukusiame turnyre apsilankė ir Kalėdų senelis. Vaikai buvo apdovanoti medaliais, kitais prizais, iš maišo traukė saujas saldainių.
Tokio amžiaus vaikų dalyvavimas turnyruose būna didelis iššūkis tėveliams, organizatoriams, treneriams ir patiems žaidėjams. Tačiau, norint siekti aukštesnių sportinių rezultatų, būtina žengti ryžtingus žingsnius nuo pat pradžių.