Fc Baltai

Naujienos

2017-01-08

SUDĖTINGAS STARTAS LIETUVOS 5X5 ČEMPIONATE

Sausio 7-ąją jaunųjų Kaišiadorių futbolininkų laukė sudėtingas startas 2017-ųjų metų Lietuvos mažojo futbolo 5x5 čempionate. "KKSC-Baltai" sujungė dvi išvykas - iš pradžių nuvyko į Ukmergę, o vėliau dar užsuko ir į Vilnių...
Ukmergėje varžėsi 2005 m.g. komanda. Pirmasis kėlinys su stipria Jonavos ekipa buvo apylygus, atsilikome minimaliai - 2:3. Po pertraukos jonaviškiai padidino skirtumą - 3:7. Rungtynėse su aikštės šeimininkais ukmergiškiais taip pat netrūko gero žaidimo atkarpų. Nors pralaimėta 2:9, kovingumas nuteikia optimistiškai. Šį kartą ypač stigo aštrumo puolime - susirgo rezultatyvusis puolėjas Lukas Jonaitis, o žaidimo organizatorius Arminas Šumskis rungtyniavo su nedidele trauma, kuri akivaizdžiai varžė veiksmus aikštėje.
Vilniuje 2006 m.g. komanda susitiko su esamais 5x5 futbolo čempionais - "Žalgiriečiu". Net ir nukraujavę, kaišiadoriškiai pirmąjį kėlinį žaidė pagirtinai. Vilniečių pranašumas 3:0 netgi nevisai atspindėjo apylygų žaidimą. Visgi antrąjį kėlinį mūsiškiams jau mažai kas pavyko ir vilniečiai "pribaigė" pavargusius varžovus - 11:1. Pirmenybių starte raudonai balti sužaidė trejas sunkias rungtynes per vieną dieną. Varžovai buvo sunkiai "įkandami". Tačiau pastangos nenuėjo perniek - sukaupta patirtis padės tobulėti, mokytis. Tikimės, kad surinkę visus pajėgiausius žaidėjus, "KKSC-Baltai" savo aikštelėje mes rimtą iššūkį ir sieks pergalių tiek prieš šiuos, tiek ir prieš visus kitus varžovus.