Fc Baltai

Naujienos

2017-01-15

"GUDRIOSE" RUNGTYNĖSE LAIMĖJO "KKSC-BALTAI"

Sausio 13-ąją savo mintimis buvome kartu su Lietuvos laisvę gynusiais žmonėmis. Didvyrių stiprybė lietuviams dar ilgai bus pasididžiavimo ir įkvėpimo šaltinis.
"KKSC-Baltai" berniukų futbolo komanda atmintiną dieną žaidė Lietuvos mažojo futbolo 5x5 "A" lygos čempionato rungtynes. 2006 m.g. vaikų amžiaus grupėje savo aikštėje mūsiškiai priėmė svečius iš Jonavos.
Jonaviškiai, ko gero, baiminosi veržlių atakuojančiųjų "KKSC-Baltai" žaidėjų, todėl gynėsi varžovus pasitikdami nuo aikštės vidurio. Iš esmės tai pakeitė rungtynių braižą. Kaišiadoriškiai ilgai kontroliavo kamuolį. Gynėjai buvo priversti organizuoti atakas, atlikti "aštrius" perdavimus, smūgiuoti iš toli. Reikia pagirti Danielių Sapitavičių ir Liutaurą Žičių, kurie su šia užduotimi susidorojo puikiai. Be to, jie dar spėdavo užtikrintai apsiginti. Lėtesnis nei įprastai, bet subtilesnis ir "protingesnis" futbolas buvo malonus akiai. Antrojo kėlinio pabaigoje raudonai balti pirmavo 5:0. Ir tik paskutinėmis minutėmis, aikštėje ilgiau rungtyniaujant mažiau patirties turintiems žaidėjams, svečiai skirtumą sušvelnino. "KKSC-Baltai" iškovojo gražią pergalę rezultatu 5:3.