Fc Baltai

Naujienos

2017-01-16

PO ILGOS PERTRAUKOS ŽAIDĖ MERGAIČIŲ KOMANDA !

Po kelerių metų pertraukos oficialiose varžybose vėl išvydome Kaišiadorių mergaičių futbolo komandą! 2006 m. gimusios ir jaunesnės futbolininkės dalyvavo 2017 m. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 čempionate, pirmajame etape. "KKSC-Baltai" ekipos laukė dvi itin stiprios varžovių komandos. Lietuvos čempionės kaunietės ir dar vienos pirmenybių favoritės - Vilniaus MFK "Žalgiris" mergaitės.
Iš pradžių kaišiadoriškės susitiko su Kauno atstovėmis. Iš "KKSC-Baltai" ekipos žaidėjų varžybinės patirties turėjo tik dvi futbolininkės. Tai, žinoma, kapitonė Austėja Petkevičiūtė, nuolat sėkmingai žaidžianti už vienmečių ir net vyresnių berniukų komandas. O taip pat trim metais jaunesnė Deimantė Sinkevičiūtė, jau dalyvavusi dvejuose berniukų futbolo turnyruose. Kitos mūsų mergaitės tarpmiestinėse futbolo varžybose dar nebuvo žaidusios. Ir štai, iškart aikštelėje teko susitikti su Lietuvos čempionėmis... Nors rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 1:8, mūsiškių žaidimas teikia vilčių. Įmuštas įvartis, kartkartėmis net perimta iniciatyva, susikurtos progos prie varžovių vartų.
Po pertraukėlės "KKSC-Baltai" mergaitės stojo į dvikovą su Vilniaus ekipa. Rungtynės turėjo didelę svarbą, nes nugalėtojas patenka į finalinį etapą. Po Austėjos Petkevičiūtės įvarčio mūsiškės pirmavo. Antrojo kėlinio viduryje atsilikimas buvo nežymus - 4:6. Vis dėlto rungtynių pabaigoje vilnietės sužaidė sėkmingiau ir laimėjo rezultatu 9:4.
Kaišiadorių mergaičių futbolo komanda sužaidė dvi įsimintinas rungtynes, pratęsdama moterų futbolo tradicijas mūsų rajone. Tikimės, kad šis iššūkis padės išjudinti populiariausią sporto šaką ir tarp dailiosios lyties atstovių!