Fc Baltai

Naujienos

2017-01-18

KOVA IKI PABAIGOS ATNEŠĖ PERGALĘ

"KKSC-Baltai" 2004 m.g. berniukų futbolo komanda savo aikštelėje priėmė svečius iš Vilkaviškio. Rungtynės prasidėjo "žvalgyba" - abi ekipos žaidė atsargiai. Pirmi pasižymėjo Vilkaviškio futbolininkai, tačiau netrukus Jokūbas Vaina po gražaus derinio rezultatą išlygino - 1:1. Apmaudu, kad lygioje kovoje pirmo kėlinio pabaiga buvo labai nesėkminga - praleisti trys įvarčiai ir ilsėtis išeita pralaimint 1:4.
Neįtikėtina, bet pertrauka "KKSC-Baltai" futbolininkams padėjo pakilti tarsi Feniksui iš pelenų. Per mažiau nei pusę kėlinio mūsiškiai įmušė penkis įvarčius be atsako ir išsiveržė į priekį - 6:4. Susitikimui artėjant prie pabaigos, aikštelėje pradėjo virti aistros. Nervingas minutes sėkmingiau sužaidė kaišiadoriškiai ir laimėjo rezultatu 7:6.